Osvěžte svůj domov jarní výhrou od ČMSS

Čtyřikrát po sobě na vás bude každý týden čekat nová otázka i nová šance vyhrát...

Uvažovali jste o rekonstrukci a ne a ne se rozhoupat? Pak pro vás máme o důvod víc, proč už nečekat! Zahrajte si naši velikonoční soutěž a získejte jako výhru voucher v hodntě 10 000 Kč, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi partnery.

Čtyři šance vyhrát!

Čtyři týdny po sobě vám zadáme otázku spojenou s vybraným partnerem soutěže. Správným zodpovězením otázky se zařadíte do slosování a máte šanci na výhru voucheru. Volba, u kterého partnera voucher uplatníte, je na vás. Může to být kterýkoli ze čtyř zapojených do naší jarní soutěže.

Voucher bonami

Playstation

Prémiová Bonusová cena

A aby vám nebylo líto, když zadáte špatnou odpoveď, připravili jsme ještě prémiovou soutěž na celý měsíc. Budeme hrát o Playstation.

Tedy hrát o něj bude každý z vás, kdo bude odpovídat v jakémkoli kole naší soutěže. A co musíte udělat? Vlastně nic. Zúčastněte se alespoň jednoho kola soutěže, do slosování o Playstation budete zařazeni automaticky, jakmile odpovíte na otázku. A to tolikrát, kolika kol se zúčastníte.
Takže v osudí pro losování ceny můžete být hned čtyřikrát!

Výherci z minulých týdnů


1. týden (6. 3. - 12. 3.)Blanka Jůnová z Pelhřimova
2. týden (13. 3. - 19. 3.)Kamil Háza z Pardubic

Tři dva jedna teď!

Máte chuť to zkusit? Pro účast v našich soutěžích je potřeba udělat ještě jednu maličkost. Zaregistrujte se jako člen našeho věrnostního programu Získejte u Lišky, a pak už vám nic nezabrání hrát o skvělé výhry

PřihlásitRegistrovat

Naši partneři

SappeliSikoSCANquiltbonami