< zpět na seznam soutěží

Atmosféra dovolené v pohodlí domova?

Ukážeme vám, jak na to. A navíc máme stylové výhry pro ty, co s námi rádi soutěží…

Rádi si vozíte suvenýry z dovolené nebo dáváte dárky přátelům? Aby neskončily na dně šuplíku, dejte raději přednost věcem, které mají konkrétní účel...

designové doplňky

A co tedy vlastně těm přátelům pořídit, abychom jim udělali radost? Co si koupit, aby se z toho časem nestal nevítaný lapač prachu? Napište nám, jaké bytové doplňky byste si přáli právě vy.

10 z vás vylosujeme a odměníme chytrými květináči od Zelenékuchyně.cz, poukazy na nákup doplňků do SCONTO nábytek (v hodnotě 3000 Kč) na Bonami.cz (v hodnotě 5000 Kč) anebo mísami s příborem od ZAKDesign!.

Tak do toho!

Jak soutěžit?

Zamyslete se, co by udělalo radost vám, pak najděte a zaškrtněte kategorii v seznamu níže, lze zvolit i několik možností zároveň. V druhém kroku je volné pole, kam můžete zapsat konkrétní dárek nebo přání a když ho vyplníte, dostanete se do slosování hned dvakrát a zvýšíte tak svou šanci na výhru.

Své tipy můžete posílat až do 25. října. Všechny odpovědi pak vyhodnotíme, vylosovaným zašleme výhry a žebříček deseti nejoblíbenějších bytových doplňků si až do konce roku budete moci prohlédnout na ZískejteuLišky.cz.Pro účast v soutěži se musíte přihlásit.Přihlásit